+372 5675 8957
haadteed@haadteed.ee

Hääd Teed e-poest tellitud kaubad saadame üle eesti Omniva pakiautomaati. Samuti on võimalik järele tulemine aadressile Kooli 28, Häädemeeste alevik, Pärnumaa.

ÜLDINE

Tellitud tooted toimetatakse Teile kuni 5 tööpäeva jooksul pärast tellimuse fikseerimist Hääd Teed OÜ poolt. Osadele toodetele kehtib pikem kättetoimetamise aeg, mis on kirjas vastava toote juures.

Hääd Teed OÜ ei vastuta Kaupade kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui need on tingitud Kasutaja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

KÄTTETOIMETAMINE OMNIVA PAKIAUTOMAATIDE KAUDU

Omniva pakiautomaadid on Baltikumis ainulaadne välitingimustes kasutatav pakiautomaat. Omniva pakiautomaadid on alati avatud ja asuvad hea ligipääsuga käidavates kohtades. Paki vastuvõtmiseks kulub vaid 15 sekundit ja pakiautomaati on kasutada sama lihtne kui pangaautomaati. Ööpäevaringse videovalvega pakiautomaatidel on kõige varasem hommikune ja kõige hilisem õhtune täitmine ja tühjendamine.

Kauba saabumisel saadetakse Sulle SMS ja/või e-kiri, milles on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood ja hoiutähtaja lõpp. Paki vastuvõtmiseks sisesta puutetundlikule ekraanile uksekood ja võta pakk avanenud kapist välja. Täpsem info: https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad.

Tellitud paki kättetoimetamine Omniva pakiautomaati maksab 3.00 €.

 

Back to Top
Toode lisati ostukorvi