+372 5675 8957
haadteed@haadteed.ee

ÜLDINE

Tellija poolt esitatud tellimus on ostu-müügi lepinguks Hääd Teed OÜ ja Tellija vahel. Hääd Teed OÜ nõustub lepinguga, kui ta asub tellimust täitma. Hääd Teed jätab endale vajadusel õiguse tellimus tühistada sellest Tellijat informeerides.

Hääd Teed OÜ ei vastuta kaupade kohaletoimetamise viivituse ja arusaamatuste eest juhul, kui need on tingitud Tellija poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigusest.

Hääd Teed OÜ’l on õigus muuta pakutavate toodete hindu. Kliendile kehtivad hinnad, mis on E-poes avaldatud tellimuse tegemise hetkel v.a juhtudel kui toote vale hind avaldati tehnilise vea või rikke tõttu või kui Klient pidi aru saama, et tegemist on tehnilise veaga (ilmselgelt vale müügihind).

Hääd Teed OÜ koduleheküljel www.haadteed.ee olevate kaupade hinnad on eurodes ja ei sisalda käibemaksu. Hääd Teed OÜ ei ole käibemaksukohustuslane.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Tellimuse vormistamiseks veebis tuleb minna Hääd Teed OÜ kodulehele www.haadteed.ee. Toodet saab otsida sisestades otsingusõna avalehel olevasse kastikesse või lehitsedes menüüd. Tellija peab tutvuma toote juures oleva kirjelduse ja spetsifikatsioonidega. Toote tellimiseks peab Tellija klikkama „Lisan ostukorvi“. Klikates „Ostukorvil“, näeb Tellija kogu oma ostukorvi koos tasutava summaga. Järgmises sammus tuleb sisestada Tellija andmed või logida sisse kasutades juba olemasolevat kasutajanime / parooli. Järgmises sammus tuleb valida transport. Enne lõplikku kinnitamist peab Tellija veenduma, et sisestatud detailid nii valitud toote kui ka Tellija andmete kohta on korrektsed.

Tellimuse vormistamiseks telefonis/e-kirja teel, peab klient omama kas tootekoodi või toote täisnimetust, väljendama oma soovi tarneviisi kohta ning edastama oma andmed.

Tellimuse esitamisel on Tellija teadlik, et tellimusega kaasneb maksekohustus ja, et ta kinnitab, et on tutvunud Hääd Teed OÜ tellimistingimustega.

Tellimuse esitamisel nii veebipoes kui ka telefoni teel, tuleb kliendile e-posti olemasolul kinnituskiri, milles on märgitud kohaletoimetamise viis (ja aadress), tellitud tooted ja eeldatav tarneaeg. Juhul kui Tellija märkab viga kinnituskirjal, tuleb sellest koheselt Hääd Teed OÜ-le teada anda kas e-posti või telefoni teel.

MAKSEVIISID

Kaupa tellides on Sul võimalik tasuda panga ülekandega arve alusel.

Tellimusel on kirjas kõik rekvisiidid ja sa saad sooritada ülekande oma kodupangast. Tellimuse maksetähtajaks on 2 päeva. Peale raha laekumist Hääd Teed OÜ arveldusarvele hakkame tellimust täitma.  Enne tellimuse kogusumma laekumist ei alustata tellimuse komplekteerimist. Maksetähtajaks mittelaekumise korral tühistame tellimuse.

KAUBA KÄTTESAAMINE JA TARNEAEG

Kauba kättesaamine ja tarne toimub Eesti piirides. Kaubad on saadaval kuni kaupu jätkub. Hääd Teed OÜ-l on õigus lepingust taganeda juhul, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida.

Hääd Teed OÜ informeerib Tellijat lepingust taganemisest esimesel võimalusel kas telefoni või e-kirja teel. Juhul, kui Tellija on tellitud kauba eest juba tasunud, tagastab Hääd Teed OÜ ostuhinna viivitamatult, kuid hiljemalt 1-2 tööpäeva jooksul.

Tellitud tooted toimetatakse Teile kuni 5 tööpäeva jooksul pärast tellimuse fikseerimist Hääd Teed OÜ poolt. Tarnelubadus on indikatiivne ja võib nihkuda paari päeva raames olenevalt pühadest ja ettearvamatutest asjaoludest.

Kättetoimetamine Omniva pakiautomaatide kaudu. Omniva pakiautomaatide võrgustik on nähtav www.omniva.ee. Kauba saabumisel saadetakse Tellijale SMS ja/või e-kiri, milles on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood ja hoiutähtaja lõpp. Paki vastuvõtmiseks tuleb sisestada ekraanile uksekood ja võtta pakk avanenud kapist välja. Omniva pakiautomaadi transpordi tasu on 3,00€.

Samuti on võimalik järele tulemine aadressile Kooli 28, Häädemeeste alevik, Pärnumaa.

TELLIMUSEST LOOBUMINE

Tellimuse tühistamiseks võtke meiega ühendust telefonil +372 5675 8957 või e-posti aadressil: haadteed@haadteed.ee

ISIKUANDMETE KOGUMINE JA KASUTAMINE

Hääd Teed OÜ-l on õigus koguda ja töödelda Tellija poolt avaldatud isikuandmeid ning avaldada neid vajadusel tellimuse täitmiseks, andmete töötlemiseks või oma majandustegevuse analüüsimiseks ja kavandamiseks ka kolmandatele isikutele, muuhulgas postiteenuse osutajatele.

Hääd Teed OÜ-l on õigus kasutada Tellija e-posti aadressi ka oma majandustegevuses reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tellijale.

Tellijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik Lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või Lepingu täitmiseks.

 

Back to Top
Toode lisati ostukorvi